Kullanıcı dostu olan Rulobet giriş adresi gizlilik ve özel hayatın mahremiyeti konularına titizlikle yaklaşan online bir bahis adresidir. Sitemiz kullanıcılarına ait verileri en korunaklı ve en güvenli bir şekilde bünyesinde barındırır. Kullanıcılarına ait veriler üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılamaz. Bu bilgiler Rulobet tarafından saklı tutulmaktadır. Sizin izniniz ve bilginiz olmadan hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Veri  Toplama

Rulobet  adresi olarak kullanıcılarına gereken önemi her zaman vermekteyiz. Özellikle ziyaretçilerimizin sistemimize kayıtlı verileri gizlilik esasına ve gizlilik politikamıza dayanan esaslar çerçevesinde saklı tutulmaktadır. Adresimize internete bağlı olan bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan istenilen bilgileri yazıp üye olmanız gerekmektedir. Kişisel bilgiler sizlere ödeme anında sizleri teyit etmek amacıyla depolanmaktadır.

Veri Kullanımı

Rulobet online adresi , ziyaretçilerinin bilgilerine onların vermiş olduğu nitelikler kadar sahiptir. Sitemize kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir kayıt formu sayfası gelecektir. Sizler bu kayıt formundaki bilgileri inceleyip ardından bu veriler eşliğinde sitemize üye olmuş bulunacaksınız. Sitemiz sizlerin bilgilerini diğer şahıslar, kurumlar veya kuruluşlar ile hiçbir şekilde paylaşmamaktadır. Ziyaretçilerin girmiş oldukları bilgiler bizler için önemlidir. Çünkü bu verileri toplamaktaki amaçlarımız:

  • Sizlerin kullanımı açısından sitemizde bulduğunuz eksiklikler veya  sitemizi daha kullanışlı bir hale getirmek için sizlerin soru ve görüşlerini almaktır.
  • Ziyaretçilerimizin gözünden sahip olmasını istediğiniz gerek ödeme yöntemleri gerek oyun sağlayıcı alt yapıları gerekse oyun çeşitleri olarak görmesini istediğiniz herşey ekibimiz tarafından değerlendirilip en iyi şekilde sizlerin isteklerini karşılamak
  • Üyelik anında kişisel iletişim bölümünde vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde sizlere gerek mail gerekse gsm numarası yoluyla sizleri bonus ve promosyonlarımızdan an ve an haberdar etmektir.
  • Sizlerin verilerini en sıkı ve en güvenlikli üst düzey sunucularda saklamaktayız.